piątek, 26 sierpnia 2011

Inwestuj w dywidendy!


Zarobisz 2.1% :) Ale i tak się opłaca, bo "this time is different".

PS To zdecydowanie nie jest porada inwestycyjna w rozumieniu art. jakiegoś tam z ustawy jakiejś tam.

7 komentarzy:

 1. Lepiej Dedek napisz co sądzisz o USD/PLN po dzisiejszym spotkaniu FED :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A bo ja wiem? :) Ze śmieciuchem nie ma się co żenić, pisałem nie raz, że miesięczna konsolidacja USD_I przypomina mi styczeń, czyli obecny wzrost to ta podbitka z połowy lutego. Mam stopa na 2.76 i się specjalnie nie emocjonuję, bo pozycja niewielka i od 2.6 będę zbierał zielonego long term.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakładając,że eur/usd up na http://stooq.pl/q/a/?s=eurusd&i=w&u=6227060
  to usd/pln marsz na dolną czerwoną bandę
  http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=d&u=6227060

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe, dziękuję :) jestem początkujący tak więc w takich chwilach zamieszania każde zdanie jest mi pomocne. Poza tym pod koniec roku planuję urlop na Dominikanie i cholera się zastanawiam czy już wymieniać te zielone czy jeszcze się wstrzymać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też się właśnie zastanawiam nad tym że eur/usd ma ochotę tak jakby do góry pójść, ale na usd/pln oprócz szorowania po dolnym ograniczeniu trójkąta jest na 5M spora dywergencja (hossy) MACD. I weź tu bądź mądry :) usd/pln ma ochotę do góry ale eur/usd ten ruch blokuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja powoli tracę cierpliwoć do zielonego szajsu.Ożeniłem się z tym g...nem rok temu,patrząc na złoto jest ono w sekularnej hossie,jedyny ratunek dla usd to korekta na złocie

  OdpowiedzUsuń
 7. Z doświadczenia wiem, że trend się odwraca, kiedy ostatecznie tracimy cierpliwość ;) Pomyśl, że w podobnej sytuacji są miliony innych, którzy rok temu dali się nabrać Sorosom i innym cwaniakom, jak wieścili koniec Euro i "zdradzili" się, że grają na spadki EURUSD. Teraz te same sępy zaczną poprzez media oczerniać dolara, żeby zostać samemu na placu boju. Na śmieciucha też przyjdzie czas, najpóźniej za pół roku.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails