sobota, 5 października 2019

Życie jest przygodą


Wkrótce duże zmiany w moim życiu. Nieplanowane. Lawina wypadków potoczyła się przed Ironmanem i przyspiesza. Chciałem coś o giełdzie skrobnąć, ale co tu pisać. GPW i wszystko jasne. Wrzucam zatem fotki dwóch przedmiotów, które dziś pojawiły się w moim życiu :)10 komentarzy:

 1. Przeprowadzasz się do Mongolii? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rower chyba najbardziej mnie odstresowuje.Ostatnio zjeździłem wyspę wolin, super trasy. Złapałem bakcyla lata temu, namówiłem na to dziewczynę i jest super. Zwłaszcza w nocy lubię jeździć, jakiś taki fajny klimat, o ile jest ciepło ;) Pozdrawiam i miłej jazdy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ja też się wkręciłem dzięki dojazdów do pracy. A potem iron i szosa, i poczułem jak szybko i fajnie można pokonywać długie dystanse.

   Usuń
 3. a co szukasz….. czy moze juz znalazles skarb ? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie sam mam więcej pytań niż odpowiedzi. Za jakiś czas napiszę więcej. Trochę chcę jeszcze w życiu aktywniej zadziałać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czy będziemy mieli w tym roku tradycyjną zwyżkę (windows dressing),moim zdaniem coś się szykuje i są przymiarki ku temu więc obstawiam na paru spółkach możliwość wystąpienia nowych historycznych szczytów(gamesy i biofarmacja plus żarcie i paliwo i TV-internet :)zarządzający też chcą mieć jakąś premie...

  OdpowiedzUsuń
 6. TSGAMES trafiony zatopiony :) nowy hist. max ciekwe czy CDR i PLayWay dołączą?oraz z innych powyżej wymienionych branż bo cierpliwość to jest na wagę złota w inwestycjach długoterminowych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dedek coś dla ciebie :D case Lotosu:

  "JSW - Na chwilę obecną nie widzimy możliwości dostosowania OPEX i CAPEX spółki do tej strukturalnej zmiany i w konsekwencji jej wartość dla akcjonariuszy mniejszościowych może zbiegać do zera – podsumowują.
  "

  https://www.parkiet.com/Surowce-i-paliwa/310159887-Rozchwiane-notowania-JSW.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i to jest jakiś konkret - niech no tylko przedrukują w onecie newsa i ładuję :D

   Usuń
 8. Czyli jest rekomendacja dla JSW "między wierszami" na zero złotych za akcję. Ja już pierwszy pakiet (mały co prawda) zakupiłem.
  Wiktor

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails