piątek, 21 października 2011

Jeszcze trochę do góry?Oglądałem wczoraj zasięgi korekt pierwszej fali bessy na DAX. Ruch powrotny znosił ok. 50-60% ruchu. Na razie DAX naruszył tylko drugie ważne fibo, czyli 38.2%. Dlatego oczekuję jeszcze jednej fali UP w okolice 6300.

EURUSD zmaga się ze SMA45, wygląda to jak korekta B fali wzrostowej, która może podciągnąć kurs nawet na 1.42:


W moim odczuciu ewentualne wzrosty należą do fali B bessy, dlatego unikam kupowania aktywów. Być może przytnę coś na kontraktach, jak zobaczę siłę byków. A widzę ją pomimo 2 dni spadków, nawet nie zjechaliśmy na fibo na ok. 2222.

Po dynamicznym wyjściu na zaprezentowane poziomy spodziewam się euforii, nowej hossy itd. i startu fali C bessy.

Akutalizacja.

Na giełdach już mini euforia tymczasem nasz znajomy krachowskaźnik..


Uwaga na pułapkę na byka.

3 komentarze:

 1. Inwestorzy miotani konwulsjami parkietów oczekują w chwili obecnej na prezentację zbawiennego planu ratunkowego. Ewidentnie pod to jest gra i trzymanie parkietów w locie horyzontalnym. Sądzę jednak, że jest spora szansa na to, że zobaczymy jedynie światełko w tunelu (a raczej kanale), do którego wpadliśmy, a droga do wyjścia będzie długa i bolesna ... bessa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obroty na dzisiejszym wzroście są śmieszne zatem powaga tego wzrostu jest znikoma. Wiele wskazuje że jeszcze trochę musimy jednak spaść aby potem móc uderzyć w 2450 czy nawet 2600 (jeśli zrealizujemy formację ORGR).

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,

  Ale jednak na EURUSD, ropie czy SP500 wybili poprzedni szczyt po korekcie A-B-C. Ja się pod to nie podłączam, chyba że jakiś skalp wpadnie. Patrzę na USDJPY, jak wybije dołem, to zacznę zbierac krótkie.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

W ramach eksperymentu wyłączam moderację komentarzy.

Zasady komentowania:
- żadnego spamu i reklam (także linków do serwisów w nazwie użytkownika),
- komentarze obraźliwe będą usuwane,
- proszę o zachowanie kultury i brak kłótni; różnice zdań należy wyrażać poprzez dyskusję wspartą argumentami.

Podtwórca