czwartek, 5 maja 2011

USDPLN, CHFPLN i PLN INDEX 5.05.2011PLN Index daily:


i weekly:


Moja interpretacja: szykuje się korekta spadkowa na złotym, która zaprowadzi zaprowadzi go na dolne ograniczenie klina na PLN_I. Dla USDPLN target ok. 3.2, dla CHFPLN ok. 3.25 .

Prędzej czy później dojdzie wreszcie do wybicia klina, który formuje się od lutego 2009. Zasięg wybicia to 61.8% zniesienia spadków na złotym (czyli złoty umocniłby się) lub testowanie dołka. Myślę, że niestety czeka nas ten drugi wariant, zwłaszcza że już 2 banki szykują przedpole do ataku na Polskę, o czym informuje Piotr Kuczyński na swoim blogu.

8 komentarzy:

 1. sorry dedek ale nie mogę dostrzec tego klina na index'ie pln

  OdpowiedzUsuń
 2. chodzi o tą strukturę korekcyjną, która rysuje się od dołka w 2009 roku - najpierw A-B-C w górę, potem prawie rok konsolidacji i spadek, który zapoczątkował rysowanie trójkąta trójkowego (impulsy wewnątrz mają strukturę a-b-c a nie piątkową)

  OdpowiedzUsuń
 3. teraz gapewu(rozumiem)dzięki.
  bardzo lubię zaglądac na twojego bloga i nie boję się zadawac pytan(może czasami głupich)i ze zostanę wyśmiana lub zignorowana.zawsze jestes "grzeczny",szacunek dla ciebie za całokształt.pozdrawiam iwona

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki i polecam się na przyszłość - analizy jak to analizy, dużo nie pomogą, ale staram się by też dużo nie szkodziły ;)

  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Podwtórco, pamiętam że swego czasu bywałeś na moim blogu - chyba poznaliśmy się na blogu Wpjciecha Białka i potem jakoś kontakt się między nami urwał. Proponuje wymianę linków na naszych blogach jeśli nie masz nic przeciwko oraz zachęcam do odwiedzin u mnie:-)

  www.longterm.bblog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć Long, nadal zaglądam na Twój blog, mam w bookmarks mozilli ;) Już dodałem do listy.

  Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 7. O spadkach na pln pisalem dwa dni temu tutaj: http://pokonacrynek.blogspot.com/2011/05/co-dalej-z-gbp-pln.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki - zaraz zrobię to samo u siebie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca