poniedziałek, 30 stycznia 2012

Rekord pod 180-tką

Kto wierzy w hossę, kto realizuje zyski? Takiego obrotu jeszcze nie było, albo stooq coś źle pokazuje - i to wszystko pod EMA180:


Aktualizacja.

Okazało się, że sprawcą zamieszania na mw40 jest Bioton a na wykresie mamy wolumen, a nie obrót (który dla spółki groszowej byłby proporcjonalnie mniejszy niż wolumen) wpis uznaję za nieistotny. Żeby osłodzić czytelnikom stratę czasu zapraszam do obejrzenia teledysku, który słucham codziennie od ok. roku :)

9 komentarzy:

 1. ze stockiem sa jaja roznie pokazuje , od grudnia do poczatku stycznia obroty na sp 500 schodzily w dol i to bardzo na kreskach a potem je podpompowali 3 razy , jakis cyrk.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież to Bioton, dziś wolumen 567m

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. pod wykresem jest wolumen a nie obrót :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kawałek od razu skojarzył mi się z Dimmu Borgir - The Mourning Palace. Ostrzejszy ale ma bardziej "porywające" fragmenty.

  http://www.youtube.com/watch?v=7ffg6S-Bq4k

  Pozdrawiam,
  Chybił

  OdpowiedzUsuń
 6. Klasyk. Za Dimmu nigdy nie przepadałem, ale Mourning Palace i Puritanię lubię sobie włączyć, zwłaszcza jak mam jakąś większą robotę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ten bioton to jakiś fenomen kilka miliardów akcji i zabawa na całego , kto na to pozwolił to chyba wszyscy wiedzą :) a co do wykresu to warto zobaczyć inne indeksy niektóre przebiły loklany szczyt i wybiły się inne nie

  OdpowiedzUsuń
 8. Dedek - krachowskaźnik chyba ruszył :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails