niedziela, 27 stycznia 2019

Ankieta

Ostatnia fala wzrostowa na GPW każe się zastanowić czy to już hossa, czy tylko korekta w bessie. Zapraszam do odpowiedzi na pytania w ankiecie. Tradycyjnie wyniki podsumuję swoimi analizami.


Na koniec czerwca WIG20 wyniesie:
 
pollcode.com free polls

Które zdanie najbardziej przybliża twoje nastawienie do rynku polskiego?
 
pollcode.com free polls

6 komentarzy:

 1. Energetyka się rozkręca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tym razem liczę na więcej - pozycje udało mi się odtworzyć prawie w dołku korekty dzięki temu wpisowi Wojtka z grudnia:
   http://wojciechbialek.blox.pl/2018/12/WIG-Energia-na-fali-globalnego-popytu-na-akcje.html

   Usuń
 2. Wzrosty rodzą się w bólach, energa ładnie wczoraj wybiła, to dziś juz sprowadzili na ziemię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dedek przyznam się szczerze że nie rozumiem zachowania Tauronu ,na tle innych spółek z branży które też posiadam ,Pge pięknie rośnie a Tauron pięknie spada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jutro pewnie będzie na odwrót :) na WIG20 zawsze są jakieś kombinacje, nie pamiętam sytuacji, żeby wszystkie spółki rosły synchronicznie. Pamiętam jak kiedyś wszystkie synchronicznie spadały i tylko TPSA trzymała rynek, a potem jak większość rosła, to tepsa spadała, ale te czasy już minęły :)

   Ja trzymam WIG_ENERGię do min. 3000, bo mniej więcej tam będzie za kilka miesięcy linia wieloletniego trendu spadkowego. Potem wywalę wszystko, chyba że jakaś prawdziwa hossa na WIG20 będzie i opór padnie z marszu.

   Usuń
 4. Ja trzymam wszystko z wig 20 ,co najwyzej mniej zarobie ,dzisiaj fajna promocja,cierpliwość powinna zaprocentować :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails