niedziela, 25 listopada 2012

WIG20 na koniec roku - ankieta nr 2

W lipcu na giełdzie dominowały niedźwiedzie nastroje, co odzwierciedliły wyniki ankiety we wpisie http://podtworca.blogspot.com/2012/07/czas-kupowac-akcje-bo-do-konca-roku.html :Zapraszam czytelników bloga do ponownego wzięcia udziału w ankiecie:


Na koniec roku WIG20 wyniesie:
  
pollcode.com free polls 


12 komentarzy:

 1. Świetnie prowadzisz Bloga!
  Masz bardzo interesujące posty :-)
  Fajnie, że udało mi się na Ciebie trafić, będę miał co przeglądać w wolnych chwilach.
  Mam nadzieje, że ta ciężka praca włożona w prowadzenie Bloga będzie kontynuowana, bo według mnie masz ogromne szanse, aby stać się bardzo popularnym Blogerem.
  Jeśli masz czas i chęci zapraszam również i do mnie.
  Może treści prezentowane w moim Blogu nie są tak chwytne i powszechnie interesujące, jak Twoje jednakże może znajdziesz tu coś dla siebie.
  Bardzo zależy mi na obserwatorach i komentarzach, więc jeśli możesz mi pomóc w tej kwestii na zasadzie wzajemnej wymiany byłbym Ci niesamowicie wdzieczny.
  Banners Broker

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Daniel,
   Dzięki za miłe słowa, mam nadzieję, że znajdziesz coś przydatnego na moim blogu. Na popularności mi nie zależy, linkuję do blogów, które czytam, a te związane są z tradingiem lub duchowością. Zarabianie na reklamach nie leży w kręgu moich zainteresowań, więc podziękuję za propozycję.

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Powiedz Dedek, jak widzisz w perspektywie krótko i średnioterminowej PLN? Sprzedawać PLN i kupować np. GBP czy trzymać złotówki z myślą, że największe spadki mamy już za sobą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewiele tam widzę - pójdzie w górę, w dół lub w bok :) Jeśli miałbym strzelać, to krótkoterminowo w dół (kraszek na obligach, pln i za chwilę na akcjach), potem średnioterminowo w górę (kapitał wchodzi w akcje i robi falę hossy), a długoterminowo spuszczanie PLN i innych walut EM na dno, ale to kwestia wielu lat.

   Usuń
 3. ja widzę ,że zagranica podbiera i to mocno a samo City ostatnio dawało rekomendy na KGH sprzedaj - heh i już płoszą znaczy ,że niebawem rakiey w górę. Jak tu nie mieć miedzi?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ankieta pokazała tylko to co widać na wykresie. W obu obozach mniej więcej po równo.

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie można już podsumowanie napisać, jest mniej więcej tyle głosów co poprzednio.

  OdpowiedzUsuń
 6. 123 osoby na blogu to jak zgrupowanie grubych ryb :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. KGH to się opłaca brać pod srebro, bo miedź to nie za bardzo... Ale fakt faktem - KGH powinien być lepszy od rynku, właśnie dzięki wydobyciu Ag :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To pierwszy blog mikroprzedsiębiorcy na jaki się natknęliśmy. Pozdrawiamy.:))

  OdpowiedzUsuń
 9. Interesujący blog. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails