niedziela, 13 listopada 2011

Refleksja po transmisji w TV marszu niepodległości

9 komentarzy:

 1. Mój dziadek (patriota jakich było nieskończenie wielu podczas II wojny światowej) w grobie by się przekręcił wiedząc co się teraz dzieje. Kto by teraz walczył jakby trzeba było? Przecież walka o POlskę byłaby nie cool...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dedek, a co Ty na waszego proroka plujesz ?

  Nie do końca jest on miły Allahowi, ale w końcu to wasz prorok !

  Gdzie twoja wiara ? Gdzie twój patriotyzm ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic ująć, nic dodać.

  OdpowiedzUsuń
 4. jak 11 listopada Niemcy nam pomagali to odnosząc to do najbardziej znanej analogii 17 dni później pewnie i Rosjanie pomogą czyli 28 listopada będzie pozamiatane, ciekawe co na to rynek ?
  słów brak na kolorową głuptę

  OdpowiedzUsuń
 5. Kaczyński: Niemcy bili Polaków w dniu Niepodległości :) A czego się spodziewać jeśli słynny dziadek służył w Wermachcie? :)))
  O.K. to taki żart... Ale czego tu się spodziewać... Jak patrzę na zachowanie małolatów na mojej dzielnicy (bez perspektyw na lepsze jutro, praca za 1000 PLN, i jak tu ułożyć sobie życie...?, tymczasem politycy sobie nie żałują... mimo kryzysu...) i widzę i słyszę tą nienawiść do policji, to, to co się działo w Wa-wie to mały pikuś... I nie trzeba wiele intelektu aby przewidzieć co się stanie z rynkami jak już przeleje się miarka... ? Bardzo "ciekawe czasy" przed nami... Pytania mam trzy: 1. Czy najpierw Izrael uderzy na Iran 2. Czy najpierw pozwolą aby uderzył Iran (mimo ofiar i nie tylko w Izraelu) po to aby nie burzyły się Rosja i Chiny 3.Czy wcześniej ten system rozsadzi się od wewnątrz? (młodzież nie mająca nic do stracenia) A jaki to będzie miało wpływ na giełdy... :(((

  OdpowiedzUsuń
 6. Obejrzałem dziś wiele relacji, sporo jest na Wykopie i Nowym Ekranie i jestem bardzo zaniepokojony. Policyjne prowokacje, pałowanie zwykłych ludzi za nic - jak ZOMOwcy. Słynna jest już scena, w której jakiś policjant w cywilu kopie bogu ducha winnego przechodnia po twarzy.

  Władza szykuje się do stanu wojennego, a kozłami ofiarnymi będą środowiska narodowe i katolickie. Próba zrobienia zadymy na marszu była poligonem doświadczalnym przed czymś mocniejszym, co nastąpi w ciągu kilku najbliższych lat.

  OdpowiedzUsuń
 7. @dedek

  100% racji i jestem troche zszokowany ze nie wszyscy uwierzyli w ta medialna papkę o strasznych kibolach demolujacych Warszawe...

  OdpowiedzUsuń
 8. @dedek
  Jak Ci się podoba wykres dolara zamieszczony w poniższyn linku?Pozdrawiam
  http://smartmoneytracker.blogspot.com/2011/11/we-all-better-hope-im-wrong-on-this-one.html

  OdpowiedzUsuń
 9. I jeszcze jedno,znalazłem w sici utwór,który bardzo mi sie podoba,a Wam?
  http://www.youtube.com/watch?v=CafKHrIGvnE&feature=related

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails