środa, 2 lutego 2011

USDCHF

8 komentarzy:

 1. GBP/JPY zgodnie z przewidywaniami wychodzi górą
  http://stooq.pl/q/?s=gbpjpy
  i z długiej perspektywy
  http://stooq.pl/q/?s=gbpjpy&c=5y&t=c&a=lg&b=0

  OdpowiedzUsuń
 2. Wg mnie
  http://stooq.pl/q/?s=gbpjpy&c=5y&t=c&a=lg&b=0
  ma większy potencjał niż
  http://stooq.pl/q/?s=usdchf&c=5y&t=c&a=lg&b=0

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam spekulancika! Zagrałeś gbp? U mnie od grudnia impas - co ugram na kontraktach, zjadają mi lecące na łeb certy na spadki ropy. Ale już niedługo - spadki muszą nadejść, a mały lewar to możliwość redukcji, uśredniania i czekania.

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, zagrałem jednym mikrolotem na GBP/JPY

  OdpowiedzUsuń
 5. JPY to dla mnie zagadka - rośnie zawsze przy spadkach i zawsze przy wzrostach. Najsilniejsza waluta świata, nawet jak obniżają rating Japonii i jej dług zdrowo przebija 100% PKB, na chwile się osłabia a potem dalej w górę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że kasa ucieka z obligacji do akcji, ale już nie tak chętnie, bo dolar zaczął rosnąć. Na obligacjach wsparcie na tygodniowym (SMA-180). Na chwilę się zatrzyma. A później obligacje ostro w dół. Pytanie gdzie rozleje się kasa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Coż, jeśli sprawdzi się scenariusz mocno spadkowy na giełdach to obligacje będą chętniej kupowane niż obecnie. Skoro to bezpieczna przystań? Niestety rynki są tak nieprzewidywalne obecnie, że wszystko się może zdarzyć.

  Tom

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam mętlik - nie słucham już i nie czytam żadnych wiadomości, bo na takich ważnych wsparciach i oporach służą tylko ogłupianiu. Patrzę tylko na AT - obligacje owszem przecięły się ema90/180, ale poprzednie 2 przypadki skończyły się natychmiastowym odwróceniem trendu, więc nie mówione, że się teraz załamią. Bezpieczniej chyba grać pod scenariusz, że ponad 30-letni trend spadku rentowności obligacji USA się utrzyma..

  Na razie moje krótkie pozycje są blisko szczytów, jeśli zacznie się korekta szybko wyjdę na plus. A jak pociągną jeszcze w górę, to powinienem wytrzymać trochę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails