piątek, 24 września 2010

A jednak pompka?

Będąc dzieckiem bessy zazwyczaj wzrosty traktuję z niedowierzaniem, dlatego bardzo trudno podjąć decyzję o kupowaniu akcji. Zwłaszcza znając fundamenty tego super recovery.

Ale co się będę z rynkiem bił. Pompują, to trzeba coś kupić.Na początek WIG:


Po drodze 2 luki do zamknięcia. Któraś powinna zawrócić kurs na fibo 50%.
IDM:


IDM konsolidował się na fibo i rwie się do góry. Poskubałem trochę w początkach wybicia. Nie mogę kupić tego papiera na dłużej odkąd rok temu na jednej z sesji kupiłem przy +10%  a sesja zakończyła się na -10% :) Ale do 4zł przy euforycznym rynku mogą wystrzelić w jeden dzień.

Jago: tutaj zaryzykowałem w zeszłym tygodniu, ale wyszedłem z małą stratą. Robią klin spadkowy (wsparcie na 1.41) czy zawracają na wsparciu?


Jupiter: już było ładnie, zlecieli na wsparcie i tam mieli się konsolidować. A jednak zawrócili na 1.79 i zrobiło się trochę drogo dla łapaczy okazji.

Mostostal Export: przeglądam kiedyś forum bankiera a tam same bluzgi na leśnych dziadków. Chyba najbardziej znienawidzony zarząd na GPW. Nabyłem nieco przedwcześnie mały pakiecik i czekam na zwiększenie obrotów by dobrać i oddać przy 2zł. Przedział się zawęża, wkrótce padnie wsparcie lub opór.


Spółki jak widać nie brylują ani na rynku, ani na parkiecie. Ale balona PKO na pewno nie kupię, choć że rośnie to też dobrze - jak zacznie spadać będzie co szorcić :)

No i na koniec taka mała refleksja - w boczniaku sygnały kupna i sprzedaży są fałszywe. Jeśli tym razem wybicie nie będzie zmyłą i robimy dłuższą falę wzrostową, to maluchy odpalą później i będzie można pojechać z nimi:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails