piątek, 9 lutego 2018

Nawet korekty powinny trochę postraszyć

Moje typy:
WIG 58 tys.
WIG_BUDOW 2000-2200
WIG_BANKI 76xx


19 komentarzy:

 1. Usa jadą po bandzie ,czy na wig 20 też ustaliles jakieś poziomy na ewentualne zakupy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wziąwszy pod uwagę, że Stany się ładnie zamknęły w piątek jest szansa na przykrycie luki na 2480, ale potem obstawiałbym raczej przetestowanie poziomu 2260-2300.

   Usuń
  2. Za bardzo nie widzę żadnej lokomotywy która mogła by pociągnąć w20 więc to raczej ryykowna zagrywka.

   Usuń
 2. Dedek stawiasz teraz na ruch pod nowe szczyty a później ponowny powrot?po zastanowieniu uznałem taki scenariusz za bardzo prawdopodobny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie takiego scenariusza nie obstawiam.

   Usuń
 3. Obstawiasz ponowne wejście w energetyki "po technikę " i ponowne wyjście ? Jakie poziomy uważasz za kluczowe wsparcia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością, ale na razie nie ryzykuję. Na razie mój plan zakłada otworzenie niewielkiej pozycji krótkiej jeśli WIG20 podejdzie pod lukę z 6 lutego. Później gdyby zrealizował się scenariusz spadkowy będę wyznaczał techniczne poziomy i czekał na panikę.

   Usuń
  2. Poziom otwierania pozycji 2480-2500 na w20.

   Usuń
  3. S ma sie rozumiec ?

   Usuń
  4. tak, opcjami i kontraktami

   Usuń
  5. Niewielka pozycja S zbudowana. Nie doszło co prawda do górnego ograniczenia luki, ale nie mogłem ryzykować, że ewentualne spadki obejrzę bez pozycji.

   Usuń
 4. Usa trzymają fason ,zobaczymy jak długo.Mam jakąś pozycje w akcjach głownie Dino po sredniej cenie zakupu 40zł.(ike ikze) jeżeli rynek zanurkuję czego nie wykluczam to płakać nie będę,chociaż to nie jest fajne patrzyć jak wycena spada ,najważniejsze żeby mieć dobre zabezpieczenie na boku :-) i przyłożyć kasę w odpowiednim momencie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę zysku przycięte, opcje zostają na weekend w razie gdyby miał się zrealizować "czarny poniedziałek".

   Usuń
 5. a skad u Ciebie takie czarne mysli... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Indeksy światowe są w idealnym miejscu na drugą falę wyprzedaży. Gdyby dzisiaj Stany spadły, byłoby pozamiatane, ale nie spadły, więc albo "idealne" miejsce tym razem nie zapłaci, albo coś niespodziewanego wydarzy się w ten weekend..

   Usuń
 6. Indeksy ,indeksami,a na naszym podwórku pojawiają się hity jak Dębica ,piękne wyniki ze straty wychodzą na zyski ,obroty konkretne,przypomina mi się Kernel z 2015 roku :-),dedek proszę o opinie eksperta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetna spółka, ale kurczę nie mój timing na otwieranie pozycji teraz :) Dam znać, kiedy zacznę kupować akcje. Część spółek ucieknie, może właśnie Dębica, ale takie są moje zasady.

   Usuń

Dziękuję za komentarz. Ze względu na ataki spamerskie musiałem wprowadzić moderację, ale postaram się przeczytać go i odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam,
podtworca

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails